close
تبلیغات در اینترنت
نظرخواهی و اطلاعیه

تولدی دیگر

درودی پر آفرین بر شما که با یاری سبزتان اندیشه ها را بارور می سازید برای یک بازدید کننده (جدید)  پیدا کردن یک مطلب در انجمن سایت (با وجود مطالب زیادی که در تالارها مطرح شده) امری دشوار است .حال در پی آن هستیم که با تبدیل وبلاگ به سایت و امکان ارائه امکانات بیشتر این مشکل رو رفع کنیم هرچند پیشنهادهایی جهت طراحی خوب یک سایت از طرف دوستان داده شده ولی از همه ی شما درخواست داریم برای طراحی یک سایت خوب و رفع عیوب وبلاگ ، نظرات خودتون را در قسمت نظرات همین پست مطرح کنید . و اما بحث کارگاه و…

banner
براي اطلاع از آپدیت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود

موسسه بیان معنوی
چقدر به آینده خود می اندیشید ؟توانای های خود را به اندازه فردی می بینم که درآمد ماهیانه ........ دارد .
چقدر برای رسیدن به آرزو های خود تلاش کرده اید ؟
کدام یک از موارد زیر از ویژگی های ممتاز و خوب دومین کارگاه تولدی دیگر شناخته می شود. (امکان انتخاب بیش از یک گزینه وجود دارد)


طرح کافه کراسه

پس از برگزاری کارگاه های تولدی دیگر ، گروه مربی محور با استفاده از دست آوردهای کارگاه ها ، دومین کارتربیتی بنیادین در دانشگاه را شروع کرد .


* کافه کراسه ، طرح بنیادینی هست که امکان رشد عموم را در سطح اول تربیتی فراهم خواهد کرد و همچنین پیش بینی رشد و تربیت نیروهای انقلابی را کرده و همزمان این دو در حال تحقق می باشد .


* اعضای کافه هر ترم پس از یک فراخوان عمومی و مصاحبه ، با گذراندن دوره مقدماتی در هسته گزینش ، جذب میشودند .


وب سایت اخبار کافه کراسه


آخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
دلنوشته های من دلنوشته های من 36 2294 mosafer
کافه کراسه کافه کراسه 11 643 mosafer
تدبر های من تدبر های من 12 756 ebrahimi
جوان فهیم ؛جوان کتاب خوان جوان فهیم ؛جوان کتاب خوان 2 310 92t
سبک زندگی ؟!! سبک زندگی ؟!! 2 300 madine
گزارش های جلسات کارگروه روحیه شناسی گزارش های جلسات کارگروه روحیه شناسی 4 394 khaksarkalati
المَرأَةَ رَيحانَةٌ المَرأَةَ رَيحانَةٌ 4 311 madine
پای صحبت دوست... پای صحبت دوست... 4 360 madine
نکات نغزی از کلام استاد صفایی نکات نغزی از کلام استاد صفایی 19 1634 madine
شعبان مقدمه مهمانی خدا ( خرداد1393) شعبان مقدمه مهمانی خدا ( خرداد1393) 4 321 ebrahimi
رمضان فرصتی ویژه برای همه (رمضان1292) رمضان فرصتی ویژه برای همه (رمضان1292) 18 1209 asdf
سخن عشق - multimedia سخن عشق - multimedia 29 3097 eft
نشست با مسئولین نشست با مسئولین 3 299 madine
راه مقابله یا مجادله با نیاز چیست؟ راه مقابله یا مجادله با نیاز چیست؟ 1 242 madine
آیا ازدواج ضرورت دارد ؟ آیا ازدواج ضرورت دارد ؟ 51 1191 madine
[Forum_Post_Title] صفحه اول انجمن | [Forum_Post_Title] ثبت نام در انجمن | [Forum_Post_Title] ورود به پنل کاربری

درودی پر آفرین بر شما که با یاری سبزتان اندیشه ها را بارور می سازید

برای یک بازدید کننده (جدید)  پیدا کردن یک مطلب در انجمن سایت (با وجود مطالب زیادی که در تالارها مطرح شده) امری دشوار است .حال در پی آن هستیم که با تبدیل وبلاگ به سایت و امکان ارائه امکانات بیشتر این مشکل رو رفع کنیم هرچند پیشنهادهایی جهت طراحی خوب یک سایت از طرف دوستان داده شده ولی از همه ی شما درخواست داریم برای طراحی یک سایت خوب و رفع عیوب وبلاگ ، نظرات خودتون را در قسمت نظرات همین پست مطرح کنید .

و اما بحث کارگاه و نحوه اجرای جدید آن مطرح هست . یکی از مشکلات اجرایی کارگاه عدم سازماندهی در تمامی قسمت ها بود .

برای مثال در 10 روز اول کارگاه ورودی کم بود و کلاس کمتری تشکیل میشد و اساتید معطل بودند ولی در روزهای آخر ورودی ها زیاد میشدند و اساتید تمام وقت کلاس تشکیل میدادند و باز دانشجویان معطل میشدند چون کلاس مورد نظر اونها در آن ساعت تشکیل نشده بود . این معزل بر روی بقیه برنامه ریزی ها هم اثر می گذاشت . 

برای رفع این مشکل پیشنهاد شده کارگاه در چند مرحله زمانی اجرا شود

همچنین برای کادر اجرایی سازماندهی منظمی وجود نداشت  ؛ دکتر خاکسار که استاد بودند باید گونی ها رو می بستند ، هزینه ها رو پرداخت کردند ، سی دی ها و کتاب ها رو تهیه می کردند ، جلسات رو میگذاشتند و ما هم فقط می گفتیم داش مجید و ایول چشمک. اما برای رفع این مشکل باز میخواهیم بریم سراغ یک سایت با عنوان سامانه یکپارچه فعالیت های علمی و فرهنگی که همین وبلاگ هم بخشی از این سایت خواهد بود . در این سایت اعضا با عضویت و ارائه توانایی ها و علاقه های خود ، درخواست برعهده گرفتن فعالیتی را میدهند بعد مدیریت آن بخش مربوطه مسئولیتی را به او واگذار می کند ( مثلا فردی برای عضویت میگه من توانایی طراحی رو دارم و میخوام در نهاد خواهران فعالیت کنم در سامانه برای مدیریت بخش نهاد خواهران یک طراح ثبت میشود(  .

مثلا می خواهیم کارگاه تولدی دیگر را بزنیم . کارهایی که باید صورت بگیرد رو لیست می کنیم (مثلا دعوت و پذیرایی از اساتید ، هزینه اساتید ، تبلیغات ،  تدارکات ، تزیینات ، نمایشگاه ، طراحی ها و ... ) بعد با توجه توانایی های هر تشکل و مجموعه  و بخشی قسمتی از کار به آن تشکل یا مجموعه ویا بخش واگذار می شود( مثلا بسیج باتوجه به توانایی های اعضای خود اعلام می کند ما مسئولیت نمایشگاه رو برعهده میگیریم و یا دارالثقلین اعلام میکند ما مسئولیت تدارکات را برعهده میگیریم و یا نهاد خواهران اعلام میکند ما  تزیینات و طراحی ها رو برعهده میگیریم)

بدین صورت پیش بینی میشود امکان اصلاح کوتاه مدت از بین برود یعنی اگر کسی در این میان مسئولیتی که بر عهده گرفته رو درست انجام ندهد دیگر فرصت جبران وجود ندارد و در عوض امکان اصلاح بلند مدت و دقیق بوجود می آید یعنی اگر در کارگاه تولدی دیگر3 در قسمت  تبلیغات که برعهده دارالثقلین بوده ،ضعیف عمل شد دیگر در کارگاه تولدی دیگر4 این مسئولیت به دارالثقلین داده نمی شود و همچنین دارالثقلین چون در سامانه مسئولیت ها رو تقسیم کرده می داند چه کسی مسئولیت خود رو درست انجام نداده و در آینده اگر مسئولیتی خواست واگذار کند به این شخص مسئولیتی نمی دهد .

سامانه به علت نظم و دقت و امکان ارائه گزارش فعالیت ها  می تواند امکان اعطای تشویقی های متفاوت را  برای ارگانها و اشخاص را فراهم می آورد  تا همه تمام سعی خود را برای انجام مسئولیت خود بکار گیرند و همچنین فعالیت های ثبت شده هر ارگان باعث ایجاد رقابت  و جذب نیرو  بیشتر می شود  .

البته این طرح سامانه یکپارچه تنها با هدف این کارگاه ارائه نشده بلکه اهداف وحدت تشکل ها و پرهیز از موازی کاری ها رو دنبال میکند .

 

البته طرح های رادیو دانشگاه و آموزش نوین در دانشگاه را دنبال می کنیم ؛ علاقه مندان می توانند آمادگی خود را در جهت تحقق این انقلاب فرهنگی وعلمی به مدیر سایت اعلام کنند .

اطلاعیه : برنامه کوهنوردی هفتگی برادران از جمعه همین هفته شروع می شود . وعده ما جمعه ها ساعت 7 صبح پای کوههای صاحب الزمان . 

 

اهدافتان پایدار و گامهایتان استوار باد

اندیشه تان رفیع و مقامتان منیع باد

 

 


:: امتیاز: نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 15

:: بازدید : 584
:: ارسال شده در: گروه مربی محور تولدی دیگر , اطلاعیه ها , فعالیت ها ,
:: مطالب مرتبط: شروع به کار کارگروه روحیه شناسی , گزارش کار تربیت کودک , ضرورت تشکیل کارگروه ها , کارگاه تولدی دیگر 3 , پخش سخنرانی های استراتژیست شیعه , اولین کارگاه تولدی دیگر یا کارگاه « اگر بشر آنگاه انسان یا ...؟» , گزارش ,
نویسنده : eft
تاریخ : [یکشنبه 07 مهر 1392 ] [ ]
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط moghbeli در تاریخ 1392/8/30 و 16:13 دقیقه ارسال شده است

سلام خسته نباشید بالاخره هر طرحی یکسری هزینه هایی داره و برای توسعه بیشتر بحث هزینه ها هم مطرح هست البته چون کارگاه خیلی مفیده خداخودش همه چیز را درست میکنه،اگه توی وبلاگتون یه قسمتی برای حمایت مالی از طرح داشته باشید خوبه.ومن الله توفیق
پاسخ : سلام
با تجربه ای که داریم این کار نتیجه ای ندارد ولی جبران هزینه ها پس از اصلاحات ساختاری فعالیت ها فرهنگی انشاالله حل خواهد شد . البته برای اصلاحات نیاز به کسانی هست که خودشان و نقش خودشان را در هستی شناخته اند .
از نظرتون ممنونیم .
در پناه حق

این نظر توسط moghbeli در تاریخ 1392/8/29 و 14:59 دقیقه ارسال شده است


زندگي با همه وسعت خويش محفل ساكت غم خوردن نيست!

حاصلش تن به قضا دادن و افسردن نيست!

اضطراب وهوس ديدن و ناديدن نيست!

زندگي خوردن و خوابيدن نيست!

زندگي جنبش جاري شدن است!

زندگي کوشش و راهي شدن است از تماشاگه آغازحيات تا به جايي كه خدامي داند.

زندگي چون گل سرخي است پر از خار و پر از برگ و پر از عطر لطيف، يادمان باشد اگر گل چيديم،عطر و

برگ و گل و خار، همه همسايه ی ديواربه ديوار همند.

"سهراب سپهری"
پاسخ : لذت بردیدم .
تشکر فراوان

این نظر توسط در تاریخ 1392/7/14 و 22:39 دقیقه ارسال شده است

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
اللهم فرج عن کل مکروب ...
_______________________________
برای کسانی که مشکل شما رو دارند دعا کنید ...
حالا بهتر حال اونها رو متوجه میشید ...

این نظر توسط مرتضی قاسمی در تاریخ 1392/7/14 و 15:08 دقیقه ارسال شده است

سلام یه مشکلی برام پیش اومده،برام دعا کنید.
یا زهرا
پاسخ : سلام
انشاالله بزودی مشکل شما برطرف شود و در سایه امام زمان بتوانید خدمت کنید .
در پناه حق

این نظر توسط در تاریخ 1392/7/14 و 5:47 دقیقه ارسال شده است

سلام علیکم ... خدا قوت ... بنده چند پیشنهاد دارم:
1- بخشی از سایت که مربوط به مباحثی است که نباید در معرض عمومی فضای نت قرار گیرد مانند کم و کیف برگزاری کارگاه ها و جلسات و مواردی ازین قبیل ... اختصاصی شود و فقط اعضای کارگاه و همگروهی ها بتونن به این اطلاعات دسترسی داشته باشند....
2- یکی از مشکلات سایت ، راکد موندن برخی بحث هاست شاید به علت سرعت پایین مشارکت اعضای محترم باشه بنده پیشنهادم اینه که اگه موضوع مهمی به بحث گذاشته میشه اون مباحثه رو با سیستم پیامکی به اطلاع اعضا برسونیم
3- اگه بخواین کارگاه رو در چندماه برگزار کنید افرادی مثه من نمیتونن استفاده ببرند ...اگه ممکنه برای امثال من که بصورت مجازی با شما در ارتباطند هم برنامه ای داشته باشین مثلا یکی از بزرگواران طرح مسئولیت گزارش مرحله به مرحله کارگاه در سایت باشند یا اینکه در صورت امکان کارگاه رو مثل قبل برگزار کنید.....از زحمات همه یبزرگواران سپاسگذارم ....خدا از تلاشتون راضی باشه......
پاسخ : سلام علیکم
خدا رو شکر یک نفر پیدا شد یک نظر و راهنمایی مفید جهت اجرا بهتر کارگاه بنویسد .
مورد اولی که فرمودید که انشاالله حتما لحاظ خواهد شد و مورد دومی بستگی به بودجه امسال دارد و امیدواریم وضع مالی بهتر شود و برای رفع مورد سومی باید همانطور که آقای خاکسار شروع کردند ، هر مرحله از کارگاه را مکتوب در سایت بنویسیم و علاقه مندان مثل شما در سایت به بحث پیرامون اون مرحله خواهند پرداخت .
منتظر ارائه پیشنهادهای شما هستم .

این نظر توسط مرتضی قاسمی در تاریخ 1392/7/13 و 2:46 دقیقه ارسال شده است

سلام آقا عباس ممنون از آمدنت.بازم بهم سر بزن.سلام همه ی بچه های کارگاه رو برسون....مخصوصا اساتید.
یازهراشکلک

این نظر توسط مهتاب در تاریخ 1392/7/12 و 12:15 دقیقه ارسال شده است

سلام
زمان برگزاری کارگاه کی هست؟
اگر این ترم برگزار میشود؟
پاسخ : سلام علیکم
سعی ما اینست که هرچه زودتر در همین ترم شروع کنیم ولی همین طور که مشخص است کارها و طرح ها زیاد عقب مانده داریم که الان فرصت نداریم تمام وقت روی کارگاه وقت بزاریم ، باز هرطور که شده باید با همت جمعی این کارگاه شروع بشود البته فکر نمیکنیم اگر بصورت چند مرحله ای در ماه های متفاوت برگزار کنیم زمان زیادی از دوستان گرفته شود و اینکه از این به بعد قصد داریم به صورت سازماندهی شده کارها رو انجام دهیم و الان منتظریم که هر تشکیلات آمادگی خود رو برای برعهده گرفتن گوشه ای از کار اعلام کند ، بچه های نهاد خواهران که در کارگاه های قبلی نقش اصلی رو داشتند لازم است از این به بعد از طریق نهاد خواهران گوشه ای از کار رو برعهده بگیرند .

این نظر توسط دوست در تاریخ 1392/7/10 و 17:11 دقیقه ارسال شده است

امیدوارم موفق باشین در ضمن راهی برای یاداوری و به یاد موندن مطالب داشته باشین تا مثه باد از کله مون نپرهشکلک
پاسخ : انشاالله در نظر داریم که امکانش فراهم شود که چند وقت یکبار استاد با بچه ها تماسی بگیرند تا هم یادآوری باشد و هم مشاوره .
شما هم اگه طرحی جدید به نظرتون رسید ، بگید ؛ انشاالله که بتونیم عملی کنیم .
تشکر

این نظر توسط گمنام در تاریخ 1392/7/9 و 13:35 دقیقه ارسال شده است

سلام علیکم
کارتون خوبه!
ولی باید در نظر گرفته شود که این کار جدیدی نیست بلکه ساماندهی به اوضاع بی سرو سامانیست که بنده قبلا پیشنهاد آن را داده بودم.
وخوشحالم که پس از چندی دور! این کار در حال صورت گرفتن است.
خود پسندی انسان را از آموختن باز می دارد...امام هادی (علیه السلام)
و من الله التوفیق.
پاسخ : سلام علیکم
از حدیث زیبایی که یادآور شدید تشکر می کنیم .
پس حالا که شما هم قبلا دنبال اینچنین کاری بودید بشتابید که ما شدیدا به نیروی فکری نیازمندیم
موفق باشید

این نظر توسط madadr در تاریخ 1392/7/8 و 21:18 دقیقه ارسال شده است

سلام
شدید با همه متن موافقیم
بسی کار نکویی ست-
در مورد اول نظری ندارم
مسئله دوم هم ک خودتون زحمتش ب طور کامل کشیدید
این 2 طرح آخری هم ک هیچ نمی دانیم چیست-چ بگوئیم؟!
لکن در همه مواردی ک با توجه ب توانمندی مان در خدمتیم..
سبکتان مطهر
پاسخ : سلام علیکم
همه ی این طرح ها و بخصوص طرح رادیو دانشگاه با توجه به اصول فعالیت های مربی محور تدوین شده .
طرح های بزرگ همت های بلند می طلبد و سختی ها و شکست های اولیه سنگین دارد و شدنی است اگر باهم همت کنیم و صبر کنیم . شما بشدت می توانید در اشکال زدایی طرح ها از طریق نظرخواهی از دوستانتان در اجرایی شدن آنها کمک کنید و همچنین تولید برنامه های رادیویی نیازمند تیم قوی رسانه ای دارد .
از نظرتون متشکریم .
در پناه حق


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی
شروع به کار کارگروه روحیه شناسی تاریخ : یکشنبه 28 اردیبهشت 1393
گزارش کار تربیت کودک تاریخ : جمعه 01 فروردین 1393
کافه کراسه تاریخ : چهارشنبه 07 اسفند 1392
ضرورت تشکیل کارگروه ها تاریخ : دوشنبه 25 آذر 1392
کارگاه تولدی دیگر 3 تاریخ : پنجشنبه 09 آبان 1392
پخش سخنرانی های استراتژیست شیعه تاریخ : یکشنبه 14 مهر 1392
نظرخواهی و اطلاعیه تاریخ : یکشنبه 07 مهر 1392
اولین کارگاه تولدی دیگر یا کارگاه « اگر بشر آنگاه انسان یا ...؟» تاریخ : چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392
گزارش تاریخ : چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392
آشنایی با اهداف و فعالیت ها تاریخ : چهارشنبه 30 اسفند 1391
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress به راحتی عضو سایت شوید و در انجمن سایت تولدی دیگر با اعضا انجمن و اساتید به گفتگو بپردازید :
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
easymoblog آمار مطالب
» کل مطالب : 11
» کل نظرات : 85
stat آمار کاربران
» افراد آنلاین : 1
» تعداد اعضا : 205

onlineuser کاربران آنلاین

servertime آمار بازدید
» بازدید امروز : 53
» باردید دیروز : 7
» ورودی گوگل امروز : 0
» ورودی گوگل دیروز : 0
» بازدید هفته : 67
» بازدید ماه : 188
» بازدید سال : 1,326
» بازدید کلی : 91,444
div class=centerdiv class=b colspan=/div /span width=/div user